sobota, 5 marca 2011

Discover Europe 2011

trochę cicho się zrobiło...
mało czasu, mało...

tym razem nawiązałem współpracę z projektem "Discover europe 2011"
o co tak w ogóle chodzi?

Erasmus Student Network to najprężniej rozwijająca się organizacja studencka w Europie.
Powstała dwadzieścia dwa lata temu w Utrechcie pierwsza sekcja ESN dała początek sieci skupiającej wszystkich młodych ludzi, dla których studia nie ograniczają się tylko i wyłącznie do książek.
ESN w Polsce powstał w 2005 roku i od tamtej pory stale poszerza wachlarz swoich projektów które oferuje studentom w naszym kraju.
Docieranie do około 6 000 obcokrajowców studiujących w Polsce oraz większości polskich studentów odbywa się przez 31 sekcji ESN zlokalizowanych w najważniejszych ośrodkach akademickich w Polsce. Motto students helping students dla Członków ESN jest jak mantra którą nieustannie się kierując poszerzają horyzonty zarówno swoje jak i otoczenia.
Projekty Erasmus Student Network Polska oferują studentom możliwość samorozwoju, nauki oraz wymiany doświadczeń które najpełniej oddają ideę wielokulturowej Europy w XXI wieku. Wzajemne przenikanie się ludzkich doświadczeń oraz wartości właśnie w ESN wydaje się mieć najpełniejszy wyraz.
Wachlarz projektów ESN jest stale poszerzany i więcej informacji na jego temat możesz odnaleźć tutaj - http://esn.pl/content/projekty.

Discover Europe powstał w 2002 roku i stał się największą chlubą ESN. Dziś to projekt międzynarodowy, który dociera do coraz większej grupy odbiorców. Wszystko dzięki niesamowitej kreatywności oraz otwartości ludzi którzy pracują dla dobra ESN w Polsce już od 5 lat.


W projekcie w 2011 na terenie Śląska będę w Jury Regionalnym ogólnoeuropejskiego konkursu fotograficznego oraz będę prowadził warsztaty fotografii otworkowej dla studentów.
(http://discovereurope.esn.pl/pl/artykuly/slaski)

Zapraszam na stronę!

http://discovereurope.esn.pl/

plakat:

4 komentarze:

 1. ale to tak każdy może na to wpaść ?

  OdpowiedzUsuń
 2. z tego co wiem to ma być robiona jakaś lista chętnych-jak to wygląda nie mam pojęcia

  OdpowiedzUsuń
 3. to dowiedz się :) bo ja jestem tego ciekawa. gdzie lista itd.

  OdpowiedzUsuń
 4. zgłoszenia
  dariagrzesiek@gmail.com

  są jeszcze miejsca wolne! : )

  OdpowiedzUsuń